Burdaki Herkez Mal xD (Taşındık Siteyi Rey Mysterio sitesindeverilcek..)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burdaki Herkez Mal xD (Taşındık Siteyi Rey Mysterio sitesindeverilcek..)

Charımı çalmışlar hangi mal çaldı lann [BoRa]

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

cm punk vs rey mysterio

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
cm_punk

cm_punk

cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: dogru karar   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:47 pm

dogru karar knkq beraber takım herkez olur ama biri sahip digerleri köpek olmaz
edge

edge

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:47 pm

admin emeğe saygı konusunda haklısın gerçekten bu sayfayı yapmak için harcadığım tüm emekler için tşklerr yaptığın iş çok güzel düşüncede güzel
edge

edge

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:48 pm

tamam kimse benim köpeğim falan deil herkez kendi yoluna lita bana yeter sana gerek yok daha fazla abartmayın
Randy Orton
Admin
Randy Orton

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:49 pm

ya git ya bırakıom ben bu rpg yi yeter ya bin kere söledim demi anca şimdi varabildin bu fikire deil mi ? he 1 saattir sizinle uğraşıom lan yeter be yok lan rpg falan sizede iyilik yaramıo a-q eğer bu kararımdan vazgeçmezsem rpg 5 gün içinde kapancakkkk .... bu kadar sizinle uğraşmak zorundamıyım ben benimde işim gücüm var sizin için en iyisini yapmaya çalışıyorum sen hala konuşuyorsun ayıp ya ayıp bari emeğe saygı deseydiniz.......
http://wwerpg.bosfforum.com
cm_punk

cm_punk

MesajKonu: admin   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:52 pm

biz senin emegine bişey demedik ki sen çok iyi çalışıorsun ve her üyeyle ilgilenerek hakkını veriyorsun ama biz sadece dege nin grup undaki arkadaşlarına emir vermesine kızdık senin emegine bişey demedik yani
edge

edge

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:52 pm

ben dedim emeklerinede saygım sonsuz rpg'yi kapatırssan hepimizin çok üzüleceğini biliosun tamam ben bütün sözlerimi geri alıyorum punk sende reyle maç yapabilirsin ve bizim gruptansın arkaşlığımızın bozulmasıını istemiyorum bu arada herkezi bekliyorum bu sayfayı kurarak emek harcayan adminimize emeğe saygı lafını esirgemeyin
Randy Orton
Admin
Randy Orton

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:54 pm

sen karışma ben edge ile konuştum ben sadece kendimi ve cm punk ı köpek gibi kullandığını savundum burda başkan falan yok herkes senin emrine uycak deil ve benimkinede uymucaklar ben sadece rpg de öyle bişey olamaz çünkü lita senin karakterin olmadığı sürece onu oynatamazsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
edge

edge

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:56 pm

yaa ben litayı oynatmıyoruma dmin dinlesen litayla konuştum o maç yapmak istemiyo sadece benle takım maçlarına çıkcak bu benim emrim deil lita böle istio lita benim arkım facede konuştum
Randy Orton
Admin
Randy Orton

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:57 pm

heh şöyle bak ben sadece bunu istiyodum çokmu bişeymiş? zor mu geldi hayır sadece bi emeğe saygı demek dierlerine göre zormuş ama
edge

edge

MesajKonu: Geri: cm punk vs rey mysterio   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:58 pm

şu anda pek kişi açık deil admin o yüzdendir
cm_punk

cm_punk

MesajKonu: neyse   cm punk vs rey mysterio - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 4:59 pm

neyse çok uzattık bence herkezz istedigini yapar herkezin kendi kararı admin seninde emegini herkez bilio herkez hem fikir yanii

cm punk vs rey mysterio
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» cm punk vs rey mysterio
» Rey Mysterio vs Triple H (< Rey Mysterio > VS Triple_H)
» SHEAMUS VS CM PUNK
» cm punk vs t truth
» cm punk vs matt hardy